Nd&235;rsa alfabeti grek, pavar&235;sisht i njohur q&235; her&235;t, q&235; nga viti 900 para e.

M&235;simi 6 Ditet e.

Prbhet nga 36 shkronja, nga t cilat 7 jan zanore dhe 29 jan bashktingllore. .

Rocket Record lets you perfect your Italian pronunciation.

Alfabeti fenikas (shtylla e mesit) sht baza e shum alfabeteve t sotme.

. . .

.

. The Albanian alphabet (Albanian alfabeti shqip) is a variant of the Latin alphabet used to write the Albanian language. .

Alfabeti italisht wikipedia. K&235;tu do t&235; gjeni miliarda fraza t&235; p&235;rkthyera.

M&235;simi 2 Te lutem dhe faleminderit.

M&235;simi 5 Ndjenja dhe emocione.

p. n.

Fjalort e Glosbe jan unik. n.

Book.
M&235;simi 3 Festimet dhe ahengjet.
alfabet, alfabeti, Alfabeti jan prkthimet kryesore t "alfabeto" n shqip.

.

Prbhet nga 36 shkronja, nga t cilat 7 jan zanore dhe 29 jan bashktingllore.

Pasticeri CELA. 1 For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Alfabeti shqip. com.

. . (1825-1892) Vendlindja Shkodr. Alfabeti shqip Shkronjat e medha te shtypit. T&235; gjith&235; dialog&235;t dhe fjalit&235; fliten nga fol&235;s.

The letters are named simply by their sounds, followed by for consonants (e.

8K views 27 slides. Qendra "Drejt se Ardhmes" Terapeut.

Ata prdornin nj alfabet shum t ngjashm me hebraishten e lasht.

Jul 15, 2010 Fjalor shqip italisht.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket.

Shkarko falas kete fjalor italisht shqip qe eshte dhe fjalor shqip italisht Ky eshte nje program i lehte ne perdorim dhe dinamik Te lejon te shtosh dhe te krijosh lista praktikimi dhe akoma ti printosh ato.

.