300,000 Kilometra.

Krkoni n baz t marks, modelit, mimit dhe lokacionit.

. 2007 Ford C-MAX 2.

&199;far&235; t&235; b&235;n&235; musliman Kliko K&235;tu Mos harroni t'u thoni miq&235;ve tuaj p&235;r faqen ton&235; Ju faleminderit Mos harroni makinat e tjera jan&235; t&235; renditura.

Web.

. Nafte Karburanti. .

.

Shqip&235;ri Data e Postimit31 Mar 2023. Ju mund t zgjidhni vetura nga markat tuaja t preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht t krkoni pr ndonj mark tjetr veturash. Makina deri ne 500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje tirane makina ne shitje sot makina me 0 km ne shitje merrjep makina.

500 Euro. Audi , Kambio Manual.

.

.

Makina n&235; Shitje n&235; Shqip&235;ri. 500 EUR Viti 2000.

1. .

.
.
Sot 1447 AUDI A4 2.

.

Makina deri ne 500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje tirane makina ne shitje sot makina me 0 km ne shitje merrjep makina.

Karburanti Naft. . 500 Lek.

. 3,000 Euro Durres Shitet Audi A4 3200. . Nafte Karburanti. 0.

.

. Gjeni vetura t reja dhe t prdorura nga t gjitha markat kryesore t makinave n nj vend.

Makina t&235; Sponsorizuara Reklama Autoshkolla 'Edison' B&235;n&235; Zbritje 5000 Lek Nga 38.

Deri 500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira golf 5 automat shes makina me keste makina te perdorura ne shitje ne.

Njoftime per makina.

.

.